Head Aakre lapsevanemad ja kogukonnaliikmed!

Elva vallavalitsus on alates 2020. aasta algusest koostamas dokumenti „Elva valla haridusvõrgu analüüs“, mille eesmärgiks vaadata tulevikku ja hinnata järgmise kümne aasta perspektiivis hariduse andmise jätkusuutlikust kogu piirkonnas.

Ootame teid 9. septembri õhtul kell 19 koolimajja, et tutvuda dokumendi koostamise hetkeseisuga. Teie arvamus ja tagasiside analüüsi esimestele tulemustele on väga oluline.
Tutvustuse viivad läbi abivallavanem Marika Saar ning haridus- ja kultuuriosakonna esindajad.

Haridusvõrgu analüüsi  tutvustus toimub kooli ja lasteaia üldkoosoleku viimase päevakorrapunktina. Sellele eelneb lastevanemate koosolek algusega kell 18.00.

Kohtumiseni koolimajas!

Kallid koolilapsed, õpetajad ja töötajad!

Avame pidulikult uue kooliaasta aktusega koolimaja I korruse saalis.
Peale aktust teeme ühispildi, sööme koos torti ja esimeses klassijuhatajatunnis saavad lapsed oma klassis õpikud ja töövihikud.

Kohtumiseni!

Elva Vallavalitsuse hallatavate asutuste töö korraldamine eriolukorras

Elva vallavalitsuse korraldus nr 2-3/191 13. märtsist 2020

NB!
Seoses COVID-19 haiguse levikuga ja Eesti Vabariigi Valitsuse 12. märtsi 2020. a. korraldusega nr 76 "Eriolukorra väljakuulutamine Eesti Vabariigi haldusterritooriumil" on Aakre Lasteaed-Algkooli uksed suletud alates 16. märtsist 2020. Oleme distantsõppel.
Lasteaia olukorda arutasime Elva VV haridusosakonnaga ja otsustasime hetkel lasteaia sulgeda, kuid tingimusel, et valmisolek lasteaed uuesti kiiresti avada on olemas, et tööl käivaid lapsevanemaid lapsehoiuga aidata.
Lapsevanemad, palun andke lapse lasteaeda tuleku soovist teada üks päev varem kl 8.30-ks.

14 päeva järel hinnatakse olukorda ja tehakse uued otsused. Õpilased ja lapsevanemad on informeeritud distantsõppe korraldusest. Õppega seoses tekkinud küsimuste korral palun pöörduda klassijuhataja või aineõpetaja poole.

Tervist, kannatlikku meelt ja loodame parimat!
Lisainfo: L. Laaser
Aakre Lasteaed-Algkooli direktori kt, tel 565 8113

Ootame Aakre Lasteaed-Algkooli väikesesse kooliperre uusi õpilasi 1.- 6. klassi

Head lapsevanemad! Kui tunnete, et teie laps vajab väiksemat ja vaiksemat keskkonda, siis Aakre kool sobib teie perele kindlasti.

Vajalikud dokumendid:
*  avaldus (võimalik täita kohapeal või kodulehelt)
*  lapse sünnitunnistuse koopia (võimalik teha kohapeal)
*  lapsevanema isikut tõendav dokument
*  lapse tervisekaart
*  1. klassi tulijatel koolivalmiduskaart
*  2.-6. klassi õpilastel tunnistus ja väljavõte eelmise kooli õpilasraamatust
*  foto õpilaspileti jaoks 3 x 4 cm

Avalduse lisad võib tuua hiljem.
Avaldusi ootame tööpäeviti kuni 20.08, kokkuleppel direktori kt Liina Laaseriga telefonil 565 8113. Digiallkirjastatud avalduse võib saata meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Info kooli veebilehel: www.aakre.edu.ee

Kohtumiseni!

Aakre lasteaed puhkab 22.06-02.08.2020

Lapsi ootame lasteaeda alates 03.08.2020.

Ilusat suve kõigile!

Uue õppeaasta algus!

Aakre Lasteaed-Algkool alustab uut õppeaastat piduliku aktusega pühapäeval, 1. septembril kell 11.00 kooli võimlas.

Ilusat kooliaasta algust kõigile!